KJG
Slovenčina slovak

10 dôvodov, prečo si vybrať KJG


1

Kvalitné výrobky už 25 rokov

KJG už 25 rokov prináša na trh výrobky najvyššej kvality. Dokazuje to aj množstvo certifikátov STN a ISO týkajúcich sa kvality a odolnosti produktov spoločnosti.


2

Kompletný sortiment

Spoločnosť KJG ponúka v oblasti odkvapového systému, ľahkých strešných krytín a klampiarskeho príslušenstva kompletný sortiment výrobkov z rôznych materiálov a vo viacerých farebných odtieňoch.


3

Široká škála materiálov

Pri výrobkoch značky KJG si môžete vybrať zo širokej škály rôznych materiálov presne podľa vašich potrieb a predstáv.


4

Jednoduchá montáž

V našom vývojovom centre denno denne pracujeme na inovácii našich produktov tak, aby sme zabezpečili pri vysokej presnosti výrobkov rýchlu pokládku a jednoduchú montáž.


5

Doprava priamo k zákazníkovi

Dodávka výrobkov spoločnosti KJG je realizovaná priamo na želanie zákazníka a na požiadavky stavby.


6

Vyrábané podľa noriem

KJG spolupracuje prednostne s európskymi dodávateľmi s certifikovaným manažmentom kvality ISO 9001 a environmentálnym manažmentom ISO 14001.


7

Estetický vzhľad

Výrobky značky KJG okrem kvality vynikajú aj estetickým vzhľadom. Vyhovujú náročným architektonickým podmienkam a dokonale doplnia exteriér vašich budov.


8

Garancia záruky

Všetky typy výrobkov predávame s garanciou záruky od niekoľkých rokov až po doživotie, v závislosti od materiálu a vonkajšieho prostredia.


9

Odolné proti korózii

Materiály použité vo výrobkoch spoločnosti KJG sú upravené tak, aby dlhodobo odolávali poveternostným podmienkam a korózii. Navyše sme vďaka vlastnej lakovni nezávislí a prechádzame na novú úroveň v oblasti inovácií a kvality našich produktov.


10

Vyhovujúca na všetky stavby

Montáž výrobkov KJG je možná na všetky druhy stavieb, o čom svedčia aj referencie na špeciálne projekty, ktoré sme už v minulosti realizovali.

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie