KJG
Slovenčina slovak

Nová flotila vozidiel s hydraulickou rukou

KJG, a. s., kúpilo 3 nové nákladné automobily AROCS od značky Mercedes - Benz. Dve vozidlá sa nachádzajú na Slovensku (Bratislava, Čachtice) a jedno vo veľkosklade v chorvátskom Varaždine.

Autá prešli kompletnou prerábkou, ktorá trvala približne 3 mesiace od samotného zakúpenia vozidiel. Na autá sa montovala spevnená podlaha na náklad a taktiež hydraulická ruka, ktorá má dĺžku 10 metrov (plne vysunutá). Úžitková hmotnosť plne vysunutej ruky je viac ako jedna tona, čo je oveľa viac ako pri klasických hydraulických rukách. Rozsah otáčania ruky je 360°. K hydraulickej ruke sú taktiež lyžiny pre ľahšie  nakladanie a vykladanie materiálu. Tieto nové „medvede“ sú určené na rýchlu distribúciu ľahkej strešnej krytiny UNI či iného materiálu zákazníkom alebo predajcom. 

Firma v minulosti už vlastnila podobné autá, ktoré ale neboli tak efektívne kvôli nízkej nosnosti vozidla a taktiež hydraulickej ruky. 

Do budúcna firma plánuje nákup ďalších takýchto nákladných áut, aby boli k dispozícií na každej prevádzke KJG.


Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie