KJG
Slovenčina slovak

New truck KJG

Spoločnosť KJG a.s. sa môže popýšiť novým návesom od firmy Schmitz Cargobull a ťahačom Mercedes – Benz Actros.

Náves bol na zákazku vyrobený pre potreby spoločnosti KJG a.s. Jeho dizajn a farebné časti ladia s ťahačom, aby vytvárali impozantný vzhľad a vzbudzovali pozornosť. Dizajn potlače plachty bol navrhnutý spoločnosťou KJG a.s. v spolupráci s nemeckými fotografmi. Vyobrazené sú na nej produkty odkvapového systému a ľahká strešná krytina UNI.

Povrch ťahača je antracitová metalíza, ktorá je obohatená o chrómové doplnky. Interiér obsahuje komfortné sedačky ako aj vysielačku pre jednoduchú a rýchlu komunikáciu.

Toto reprezentačné vozidlo bude slúžiť spoločnosti KJG na expresnú dopravu materiálu k zákazníkom. Na cestách ho môžete vidieť od začiatku septembra, kedy prebehlo oficiálne prebratie vozidla s ťahačom.

Video z prvej jazdy si môžete pozrieť nižšie. Neváhajte a pošlite nám vaše fotky s označením #KJGkamion, radi ich zverejníme na sociálnych sieťach.
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie