KJG
Slovenčina slovak

Vyhodnotenie súťaže 25. výročia spoločnosti KJG a.s.

Podmienky súťaže boli veľmi jednoduché. Do súťaže sa mohol zapojiť každý klampiar a realizačná firma, ktorá je registrovaná v spoločnosti KJG a.s. Výhercom hlavnej ceny (Mercedes Benz – SPRINTER v hodnote 39 000 € bez DPH) sa mal stať klampiar alebo realizačná firma s najvyšším obratom za obchodný rok 2017.

Priebeh vyhodnotenia bol veľmi pestrý a zaujímavý. Príchod hostí bol o druhej hodine a po krátkom občerstvení prebehla obhliadka obchodného centra KJG Bratislava na Rybničnej ulici 49. V novovybudovaných priestoroch sa výhercom prezentovali novinky spoločnosti. Taktiež mohli vidieť ohýbacie zariadenie VARIOBEND ktoré sa prednostne využíva na zákazkovú výrobu. Plus prebehla názorná ukážka vykládky materiálu ktorú máme taktiež štandardne v ponuke. Po hodinovej prehliadke a krátkej prezentácii sa výhercovia premiestnili do školiaceho strediska kde prebehlo slávnostné vyhlásenie výsledkov.

Ocenených bolo top 5 klampiarov a realizačných firiem z každej pobočky KJG a.s.

Čachtice

Bratislava

Banská Bystrica

Nitra

Žilina

Na prvom mieste skončil Vladimír Lamper s najvyšším obratom za obchodný rok 2017 ktorý si odniesol „pojazdnú klampiarsku dielňu na štyroch kolesách“.

Všetkým výhercom srdečne gratulujeme a ďakujeme za prejavenú dôveru.


Viac fotiek zo slávnostného vyhlásenia súťaže si môžete pozrieť na KJG facebook stránke


1. miesto Vladimír Lamper


2. miesto MM WOOD s.r.o.


3. miesto MIPAV s.r.o.

   


Video zo slávnostného vyhlásenia si môžete pozrieť nižšie.Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie