Rýchly kontakt

KJG na výstave Střechy Praha 2019

Začiatkom februára sme sa zúčastnili 21. ročníka výstavy Střechy Praha 2019 s partnerskou firmou WORAHNIK. Predstavili sme veľké množstvo noviniek, ako sú zachytávače snehu na všetky tipy striech, nové farebné prevedenia plechov a mnoho ďalších.

Hlavnou novinkou bolo predstavenie novej farby s označením BHT bielo hliníková tmavá. Taktiež prebiehala ukážka elektronického katalógu/cenníku, ktorý si mohli návštevníci zaslať na svoju e-mailovú adresu. Ďalšou novinkou bola ukážka jednotlivých krytín KJG so snehovými zachytávačmi poprípade držiakmi na solárne paneli.

 Okrem odkvapového systému a strešných krytín sme priniesli na trh COCKPIT KJG, ktorý slúži na rýchle a pohodlné nakreslenie profilu ohnutia plechu. Taktiež sme sa zapojili do súťaže POUR FÉLICITER 2019, kde sme obsadili tretie a prvé miesto, plus STŘECHAŘSKÝ INZERÁT 2018 kde sme skončili na treťom mieste. 


Veľmi pekne ďakujeme všetkým návštevníkom a tešíme sa na ďalší ročník


Vacej fotiek z výstavy si môžete pozrieť na KJG facebook stránke

Novinky

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie