Rýchly kontakt

Inovatívny hliníkový materiál W.15 je na svete!

Inovatívna povrchová úprava hliníkového materiálu sa pre KJG vytvárala až šesť rokov. Venoval sa jej nórsky dodávateľ Hydro Aluminium a zákazníci ju nájdu pod značkou Worahnik s označením W.15. 


Výnimočné výsledky v ochrane proti korózii sú dosiahnuté hliníkovými zvitkami a plechmi, ktoré sa vyrábajú z dobre tvárnych hliníkových zliatin. Z toho dôvodu sa hliníkové plechy ľahko a bezpečne spracovávajú. Hliníkové plechy súvhodné pre falcované strechy, fasádne panely, odkvapový systém, strešné krytiny, poprípade parapety. Hliník reaguje s kyslíkom vo vzduchu, čím sa vytvára prirodzená vrstva oxidu. Táto vrstva poskytuje vynikajúcu protikoróznu ochranu. 


HLAVNÉ VÝHODY MATERIÁLU W.15 


Výnimočná funkčnosť

Nový produktový rad je unikátny svojou nenáročnosťou a presnosťou. Ľahkosť materiálu hliníka totiž umožňuje veľmi jednoduchú manipuláciu a nekomplikovanú montáž. 


Jedinečná štruktúra 

Unikátna štruktúra povrchu zaručuje, že materiál sa nepoškriabe nikde v procese  ani pri výrobe, ani pri záverečnej montáži. Vysoká kvalita textúrovaného náteru okrem toho poskytuje dobrú stálosť farieb a vďaka dlhoročnej inovácii sa materiál výborne hodí k zvyšným strešným doplnkom a odkvapovým systémom KJG. 


Samočistiaci efekt lotosu 

Unikátnym estetickým benefitom materiálu je samočistiaci efekt povrchu. Samočistenie sa nazýva aj lotosový efekt špina a prach sa s dažďovou vodou okamžite zmýva. Vďaka tomu vyzerá strecha ako nová. 


Vznešený vzhľad 

W.15 tiež zaujme svojím matným, a preto výnimočne elegantným povrchom. Odvodnenie strechy opticky mizne v pozadí, pôsobí decentne a vytvára vysoko vkusné akcenty, ktoré sa zvlášť hodia pre súčasný architektonický štýl. 


Nespochybniteľná výdrž

Hliníkový materiál W.15 a odkvapový systém W.15 odolávajú najrôznejším poveternostným podmienkam, akými súslnko, dážď, krupobitie , búrka a sneh. Preto na ne KJG poskytuje zákazníkom až 40-ročnú záruku na materiál a povrchovú úpravu. 


Široká farebná škála 

Materiál W.15 je k dispozícii v dvanástich farebných odtieňoch, ktoré sú totožné s odkvapovým systémom a so strešnými doplnkami. Novinkou pre W.15 je takisto dostupnosť v obľúbenej povrchovej úprave STUCCO.Ďalšie novinky