Rýchly kontakt

KJG na Střechy Praha 2020 odprezentovalo dlhoočakávanú novinku

Spoločnosť KJG sa vo februári zúčastnila na 22. ročníku výstavy Střechy Praha 2020. Návštevníkov zaujal jej prepracovaný stánok vo veľkosti až 174 m², v ktorom nechýbala prevratná technologická novinka.

V hlavnom priestore expozície KJG si mohli záujemcovia prostredníctvom touch screens prezrieť a poslať na svoj e-mail online katalóg s produktami a cenami. V rovnakom priestore boli vystavené jednotlivé exponáty, medzi ktorými nemohol chýbať odkvapový systém s inovatívnou prevratnou povrchovou úpravou hliníkového materiálu s označením W.15. Práve tento materiál bol najvýnimočnejším prvkom celej výstavy – na jeho vývoji pracovala spoločnosť KJG s odborníkmi z nórskej firmy Hydro Aluminium až šesť rokov. Materiál, ktorý nájdu zákazníci pod značkou Worahnik, dosahuje nadštandardné požiadavky na kvalitu, vzhľad aj funkčnosť. Práve tieto parametre predstavila spoločnosť KJG netradičným videom.

Vo videu sa kotlík s inovatívnou povrchovou úpravou vypustil až do stratosféry pomocou héliového balóna. Vytvorenie tohto zaujímavého ukážkového promo videa trvalo približne pol roka a medzi ľuďmi vzbudzovalo otázky, či nejde iba o postprodukciu – viacerí ľudia až na výstave Střechy Praha 2020 pochopili, že vyslanie materiálu do stratosféry bolo skutočné. Prevratný materiál ako W.15 si takúto pozornosť určite zaslúžil. Okrem prezentácie novinky a katalógu produktov získali návštevníci aj rady a odporúčania týkajúce sa strešných krytín a odkvapových systémov od kvalifikovaného personálu KJG.

Súčasťou expozície bol aj bar s občerstvením a dokonca aj možnosť vložiť sa do rúk popredného slovenského barbiera, ktorý sa postaral o zovňajšok návštevníkov KJG stánku. „Záujem bol nad očakávania vysoký a my sme radi, že sme si splnili cieľ zaujať návštevníkov – to sa nám podarilo nielen vďaka neštandardnému videu o našej novinke, ale aj vďaka príjemne strávenému času s občerstvením a barbierom,“ vraví Jakub Kollár, člen marketingového tímu KJG.

Spoločnosť KJG zároveň na výstave získala druhé miesto na súťaži POUR FÉLICITER a stala sa víťazom STRECHÁRSKEHO INZERÁTU 2019 z veľkého množstva zúčastnených. Na slávnostnej večeri, ktorá sa konala v hoteli Clarion, sa odovzdávali ceny za najzaujímavejšiu expozíciu roka 2019, na ktorej spoločnosť KJG takisto získala prvé miesto.


Tím KJG dodáva: „Veľmi pekne ďakujeme všetkým návštevníkom výstavy Střechy Praha 2020 a tešíme sa na ďalší ročník, na ktorý opäť prinesieme kvalitu a novinky.“

Viacej fotiek z výstavy si môžete pozrieť na KJG facebook stránke


Ďalšie novinky

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie