Rýchly kontakt

V KJG a.s. máme novú deliacu linku od firmy BOLLINA

Nová deliaca linka na pozdĺžne delenie a prevíjanie zvitkov od talianskej firmy Bolline bola u nás v Čachticiach úspešne inštalovaná a uvedená do prevádzky koncom februára tohto roka. Je určená k deleniu vstupného materiálu šírky od min. 70 mm do max.1500 mm a hrúbky od 0,4 mm do 1,50 mm. 

Čas dodania, od objednávky, návrhu, konštrukcie, samotnej výroby, transportu, inštalácie, skúšok a zaškolenie obsluhy trval rok. Deliaci zariadenie sa skladá z viac ako desiatich hlavných častí, z tohto dôvodu je aj výrobný proces dosť náročný. Inštaláciu linky vykonali kvalifikovaní technici výrobcu zariadenia, aby boli všetky diely a časti linky odborne namontované a linka bežala dlhodobo bez problémov. 

Pri max. Pracovnej rýchlosti 70 m / min trvá previnutí zvitku šírky 1000 mm a s hmotnosťou cca 6500 kg približne 25 minút. Takéto deliace zariadenie potrebuje akumulačné jamu, ktorej hĺbka je 4 m, slúžia na kompenzáciu tolerancie hrúbky plechu pri prevíjanie veľkých zvitkov. Daná linka je jednou z najmodernejších na trhu, o čom svedčí zavedenie vstupného materiálu z odvíjacieho zariadenia do navijaka bez fyzického dotyku obsluhy, ovládanie a kontrola cez dotykový panel, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti stroja. 

Nižšie si môžete prezrieť krátke video zobrazujúce montáž a samotnú funkciu daného stroja. 


Ďalšie novinky

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie