Rýchly kontakt
KJG a.s KJG a.s
KJG a.s KJG a.s
KJG a.s KJG a.s
KJG a.s KJG a.s
KJG a.s KJG a.s
KJG a.s KJG a.s

Lakovňa

Pre požiadavky vysokej protikoróznej odolnosti v oblasti oceľových a pozinkovaných materiálov lakovňa od roku 2011 aplikuje v prevádzke namiesto zinočnatého fosfátu najmodernejšie nanotechnológie na báze zirkónu, kremíka a polymérov. Tieto inovatívne úpravy povrchov kovov s vysokou koróznou odolnosťou ju zaradili medzi špičkové európske spoločnosti poskytujúce antikoróznu ochranu pre produkty automobilového priemyslu, elektrotechnického priemyslu a spotrebného tovaru vysokej úžitkovej hodnoty. Stali sme sa ešte viac nezávislými a teraz môžeme preniesť svoje nadšenie do inovácií a neustáleho skvalitňovania našich produktov. Ročne nastriekame vyše 13 miliónov kusov výrobkov KJG.

V LAKOVNI VYUŽÍVAME TECHNOLÓGIU KERAMICKÉHO POVLAKOVANIA KOVOV. VĎAKA TOMU DOSAHUJEME VYSOKÉ HODNOTY PRIĽNAVOSTI PRÁŠKOVÉHO PLASTU A KORÓZNEJ ODOLNOSTI.

ĎALŠOU TECHNOLÓGIOU, KTORÁ SPĹŇA NAJVYŠŠIE POŽIADAVKY
KORÓZNEJ ODOLNOSTI MATERIÁLOV JE ZINOČNATÉ FOSFÁTOVANIE.

V RÁMCI ZODPOVEDNOSTI K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU SME TECHNOLÓGIU CHROMÁTOVANIA NAHRADILI TECHNOLÓGIOU NANOVRSTIEV NA BÁZE TITÁNU, PRÍPADNE ZIRKÓNU.

VÝHODOU JE MENŠIA ENERGETICKÁ NÁROČNOSŤ,
MINIMÁLNA ZAŤAŽENOSŤ ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
A ZDRAVIA ZAMESTNANCOV.

LAKOVŇA JE OD ROKU 2004 DRŽITEĽOM CERTIFIKÁTU
ISO 9001:2000, KTORÝ SA STAL GLOBÁLNYM KRITÉRIOM KVALITY.

ROZLOHA LAKOVNE TVORÍ 4 000 M2

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie