KJG
Slovenčina slovak

LAKOVŇA KJG

HISTORICKÝM OKAMIHOM PRE KJG A.S. SA STALA KÚPA NOVEJ PRÁŠKOVEJ LAKOVNE. TÚ SME ODKÚPILI OD SPOLOČNOSTI AGE COLOR S.R.O. NAŠOU MOTIVÁCIOU BOL POSUN VPRED V INOVÁCIÁCH, KVALITE A PREDOVŠETKÝM NEZÁVISLOSTI OD INÝCH LAKOVNÍ.
KJG

Pre požiadavky vysokej protikoróznej odolnosti v oblasti oceľových a pozinkovaných materiálov lakovňa od roku 2011 aplikuje v prevádzke namiesto zinočnatého fosfátu najmodernejšie nanotechnológie na báze zirkónu, kremíka a polymérov.

Tieto inovatívne úpravy povrchov kovov s vysokou koróznou odolnosťou ju zaradili medzi špičkové európske spoločnosti poskytujúce antikoróznu ochranu pre produkty automobilového priemyslu, elektrotechnického priemyslu a spotrebného tovaru vysokej úžitkovej hodnoty.

Stali sme sa ešte viac nezávislými a teraz môžeme preniesť svoje nadšenie do inovácií a neustáleho skvalitňovania našich produktov.

Ročne nastriekame vyše 13 miliónov kusov výrobkov KJG.

  • V LAKOVNI VYUŽÍVAME TECHNOLÓGIU KERAMICKÉHO POVLAKOVANIA KOVOV. VĎAKA TOMU DOSAHUJEME VYSOKÉ HODNOTY PRIĽNAVOSTI PRÁŠKOVÉHO PLASTU A KORÓZNEJ ODOLNOSTI.
  • ĎALŠOU TECHNOLÓGIOU, KTORÁ SPĹŇA NAJVYŠŠIE POŽIADAVKY KORÓZNEJ ODOLNOSTI MATERIÁLOV JE ZINOČNATÉ FOSFÁTOVANIE.
  • V RÁMCI ZODPOVEDNOSTI K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU SME TECHNOLÓGIU CHROMÁTOVANIA NAHRADILI TECHNOLÓGIOU NANOVRSTIEV NA BÁZE TITÁNU, PRÍPADNE ZIRKÓNU.
  • VÝHODOU JE MENŠIA ENERGETICKÁ NÁROČNOSŤ, MINIMÁLNA ZAŤAŽENOSŤ ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA A ZDRAVIA ZAMESTNANCOV.
  • LAKOVŇA JE OD ROKU 2004 DRŽITEĽOM CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000, KTORÝ SA STAL GLOBÁLNYM KRITÉRIOM KVALITY.
  • ROZLOHA LAKOVNE TVORÍ 4 000 M2
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie