KJG
Slovenčina slovak

Inovatívny hliníkový materiál W.15 je na svete!

Hliníkový materiál W.15 KJG SPACE

INOVATÍVNY HLINÍKOVÝ MATERIÁL W.15 JE NA SVETE!

Inovatívna povrchová úprava hliníkového materiálu sa pre KJG vytvárala až šesť rokov. Venoval sa jej nórsky dodávateľ Hydro Aluminium a zákazníci ju nájdu pod značkou Worahnik s označením W.15. 

Výnimočné výsledky v ochrane proti korózii sú dosiahnuté hliníkovými zvitkami a plechmi, ktoré sa vyrábajú z dobre tvárnych hliníkových zliatin. Z toho dôvodu sa hliníkové plechy ľahko a bezpečne spracovávajú. Hliníkové plechy súvhodné pre falcované strechy, fasádne panely, odkvapový systém, strešné krytiny, poprípade parapety. Hliník reaguje s kyslíkom vo vzduchu, čím sa vytvára prirodzená vrstva oxidu. Táto vrstva poskytuje vynikajúcu protikoróznu ochranu. 

HLAVNÉ VÝHODY MATERIÁLU W.15 

Výnimočná funkčnosť

Nový produktový rad je unikátny svojou nenáročnosťou a presnosťou. Ľahkosť materiálu hliníka totiž umožňuje veľmi jednoduchú manipuláciu a nekomplikovanú montáž. 

Jedinečná štruktúra 

Unikátna štruktúra povrchu zaručuje, že materiál sa nepoškriabe nikde v procese – ani pri výrobe, ani pri záverečnej montáži. Vysoká kvalita textúrovaného náteru okrem toho poskytuje dobrú stálosť farieb a vďaka dlhoročnej inovácii sa materiál výborne hodí k zvyšným strešným doplnkom a odkvapovým systémom KJG. 

Samočistiaci efekt lotosu 

Unikátnym estetickým benefitom materiálu je samočistiaci efekt povrchu. Samočistenie sa nazýva aj lotosový efekt –špina a prach sa s dažďovou vodou okamžite zmýva. Vďaka tomu vyzerá strecha ako nová. 

Vznešený vzhľad 

W.15 tiež zaujme svojím matným, a preto výnimočne elegantným povrchom. Odvodnenie strechy opticky mizne v pozadí, pôsobí decentne a vytvára vysoko vkusné akcenty, ktoré sa zvlášť hodia pre súčasný architektonický štýl. 

Nespochybniteľná výdrž

Hliníkový materiál W.15 a odkvapový systém W.15 odolávajú najrôznejším poveternostným podmienkam, akými súslnko, dážď, krupobitie , búrka a sneh. Preto na ne KJG poskytuje zákazníkom až 40-ročnú záruku na materiál a povrchovú úpravu. 

Široká farebná škála 

Materiál W.15 je k dispozícii v dvanástich farebných odtieňoch, ktoré sú totožné s odkvapovým systémom a so strešnými doplnkami. Novinkou pre W.15 je takisto dostupnosť v obľúbenej povrchovej úprave STUCCO.

 

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie