KJG
Slovenčina slovak

Nová generácia objímok KJG

Predstavujeme Vám novú generáciu objímok v našej ponuke:

Základná objímka sa nazýva Objímka s hrotom a môže mať dĺžku hrotu 150, 200, alebo 300 mm. Táto objímka je k dispozícii vo veľkostiach 60, 80, 100, 120 a 150 mm (podľa priemeru zvodovej rúry).


Ďalší druh objímok sa nazýva Objímka s maticou M10. Tento produkt začína byť stále populárnejší u zákazníkov a klampiarov. Dôvodom je multifunkčná skrutka M10, na ktorú sa dá namontovať široká škála skrutiek
podľa povrchu uchytenia:

1. použitie pre objímku s hrotom Hmoždinka R1 + ochranná krytka. Slúži na uchytenie do nezateplenej fasády, dreva, poprípade pre zateplenú fasádu z dĺžkou hrota 300 mm, hmoždinky slúžia na lepšie zafixovanie objímky v stene.

2. použitie pre objímku s maticou M10 Kombiskrutka M10 TORX + ochranná krytka. Slúži na uchytenie do fasády, dreva, ľahká montáž vďaka samoreznému hrotu.

3. použitie pre objímku s maticou M10 Samorezná skrutka M10 TORX + ochranná krytka Hmoždinka s lamelou. Hmoždinka s golierom slúži na uchytenie do fasády. Pri zateplenej fasáde odporúčame hrot s dĺžkou 300mm. Slúži aj na uchytenie do dreva. Ľahká montáž vďaka samoreznému hrotu. Hmoždinky slúžia na lepšie zafiksovanie objímky v stene. Hmoždinka s lamelou slúži prednostne do steny so zateplením.

4. použitie pre objímku s maticou M10 Závitová tyč M10 + montážna platňa. Slúži na priame uchytenie do sendvičového panelu, trapézového plechu.

5. použitie pre objímku s maticou M10 Hmoždinka do izolácie + ochranná krytka. Slúži na uchytenie do zateplenej fasády.

Objímky sa vyrábajú v nasledovných materiáloch a farbách: pozink, pozink lakovaný (12 farieb), meď, titánzinok, nerez, hliník a hliník lakovaný (14 farieb).

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie