KJG
Slovenčina slovak

Zváraná zvodová rúra ochranná

Zváraná zvodová rúra ochranná prišla na trh v druhej polovici minulého roku 2016 a od začiatku mala veľký úspech. Je to jedna z verzií ochranných zvodových rúr, ktoré firma KJG vyrába a má v ponuke. Tieto ochranné zvodové rúry sa používajú na budovách, kde je odkvapový systém vyvedený na ulicu a môže byť zničený cudzou osobou alebo nejakým predmetom.

Zváraná zvodová rúra ochranná sa vyrába z materiálu hrúbky 1mm a následne sa žiarovo zinkuje alebo sa práškovo lakuje. 

Firma KJG má v ponuke 12 základných farieb, z ktorých si zákazník môže vybrať preňho tú najvhodnejšiu. Všetky farby korešpondujú z odkvapovým systémom KJG. 

Detail zvárania zvodovej rúry môžete vidieť na obrázku nižšie.


Zvárané zvodové rúry ochranné sa vyrábajú v nasledovných veľkostiach a dĺžkach (TYP - DĹŽKA):ZRO 80 - 1 meter
ZRO 80 - 1,5 metra
ZRO 80 - 2 metre
ZRO 100 - 1 meter
ZRO 100 - 1,5 metra
ZRO 100 - 2 metre
ZRO 120 - 1 meter
ZRO 120 - 1,5 metra
ZRO 120 - 2 metre

Ďalším z doplnkov a súčasne novinkou z produkcie KJG je objímka M10 s rebrovanou gumou, ktorá slúži na pevné uchytenie zváranej zvodovej rúry ochrannej  

Spájanie jednotlivých zvodových rúr je veľmi jednoduché, lebo každá zvodová rúra z produkcie KJG má hrdlo pre jednoduchšie spojenie ochrannej zvodovej rúry so štandardnou zvodovou rúrou. 
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie