V KJG a.s. máme novú deliacu linku od firmy BOLLINA

Nová deliaca linka na pozdĺžne delenie a prevíjanie zvitkov od Talianskej firmy BOLLINA bola u nás v Čachticiach úspešne inštalovaná a uvedená do prevádzky koncom februára tohto roka. Je určená pre delenie vstupného materiálu šírky od min.70 mm do max.1500 mm a hrúbky od 0,4 mm do 1,50 mm.


Čas dodania, od objednávky, návrhu, konštrukcie, samotnej výroby, transportu, inštalácie, skúšok a zaškolenia obsluhy, trval rok. Deliace zaradenie sa skladá z vyše desiatich hlavných častí, z toho dôvodu je aj výrobný proces dosť náročný. Inštaláciu linky vykonali kvalifikovaní technici od výrobcu zariadenia z dôvodu, aby všetky diely a časti linky boli odborne namontované a linka bežala dlhodobo bez problémov.


Pri max. pracovnej rýchlosti 70 m/min previnutie zvitku šírky 1000 mm a hmotnosti cca. 6500 kg trvá približne 25 minút. Takéto deliace zariadenie potrebuje akumulačnú jamu ktorej hĺbka je 4m, slúži na kompenzáciu tolerancie hrúbky plechu pri prevíjaní veľkých zvitkov. Daná linka je jedna z najmodernejších aké sú na trhu o čom svedčí zavedenie vstupného materiálu z odvijáka do navijáka bez fyzického dotyku obsluhy, ovládanie a kontrola cez touch panel ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti stroja.


Nižšie si môžete pozrieť krátke video z montáže a samotnú funkčnosť daného stroja.Novinky

KJG na výstave Střechy Praha 2019

Začiatkom februára sme sa zúčastnili 21. ročníka výstavy Střechy Praha 2019 s partnerskou firmou WORAHNIK. Predstavili sme veľké množstvo noviniek, ako sú zachytávače snehu na všetky tipy striech, nové farebné prevedenia plechov a mnoho ďalších

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie