Rýchly kontakt

Lakovňa

Pre požiadavky vysokej protikoróznej odolnosti v oblasti oceľových a pozinkovaných materiálov lakovňa od roku 2011 aplikuje v prevádzke namiesto zinočnatého fosfátu najmodernejšie nanotechnológie na báze zirkónu, kremíka a polymérov. Tieto inovatívne úpravy povrchov kovov s vysokou koróznou odolnosťou ju zaradili medzi špičkové európske spoločnosti poskytujúce antikoróznu ochranu pre produkty automobilového priemyslu, elektrotechnického priemyslu a spotrebného tovaru vysokej úžitkovej hodnoty. Stali sme sa ešte viac nezávislými a teraz môžeme preniesť svoje nadšenie do inovácií a neustáleho skvalitňovania našich produktov. Ročne nastriekame vyše 13 miliónov kusov výrobkov KJG.

V LAKOVNI VYUŽÍVAME TECHNOLÓGIU KERAMICKÉHO POVLAKOVANIA KOVOV. VĎAKA TOMU DOSAHUJEME VYSOKÉ HODNOTY PRIĽNAVOSTI PRÁŠKOVÉHO PLASTU A KORÓZNEJ ODOLNOSTI.

ĎALŠOU TECHNOLÓGIOU, KTORÁ SPĹŇA NAJVYŠŠIE POŽIADAVKY
KORÓZNEJ ODOLNOSTI MATERIÁLOV JE ZINOČNATÉ FOSFÁTOVANIE.

V RÁMCI ZODPOVEDNOSTI K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU SME TECHNOLÓGIU CHROMÁTOVANIA NAHRADILI TECHNOLÓGIOU NANOVRSTIEV NA BÁZE TITÁNU, PRÍPADNE ZIRKÓNU.

VÝHODOU JE MENŠIA ENERGETICKÁ NÁROČNOSŤ,
MINIMÁLNA ZAŤAŽENOSŤ ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
A ZDRAVIA ZAMESTNANCOV.

LAKOVŇA JE OD ROKU 2004 DRŽITEĽOM CERTIFIKÁTU
ISO 9001:2000, KTORÝ SA STAL GLOBÁLNYM KRITÉRIOM KVALITY.

ROZLOHA LAKOVNE TVORÍ 4 000 M2

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie