KJG
Slovenčina slovak

Výroba a portfólio

Spoločnosť KJG patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku. Firma spracúva na výrobu ročne 40 tisíc ton materiálovej suroviny. K spracúvaným surovinám patrí pozinkovaný plech, pozinkovaný plech farbený, hliníkový plech, hliníkový plech farbený, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech. Čas od vstupu suroviny do výroby po finálny výrobok je v priemere 10 pracovných dní.

Okrem výroby odkvapového systému a ľahkej strešnej krytiny pod značkou KJG sa spoločnosť zaoberá aj obchodnou činnosťou a predajom hutných materiálov, strešných doplnkov, strojov a náradia zahraničných výrobcov vrátane profesionálneho poradenstva zákazníkom. Výrobná časť produkuje 5 tisíc kvalitných klampiarskych prvkov a obchodná časť ponúka ďalších 5 tisíc položiek materiálov, náradia, doplnkov, spojovacieho materiálu a strojov.

História

Spoločnosť KJG začala písať svoj úspešný príbeh v Čachticiach v roku 1993. Od začiatku sa zaoberala klampiarskou výrobou. Produkcia vlastného odkvapového systému je hlavnou činnosťou KJG dodnes. Názov spoločnosti je akronymom mien jej zakladateľov a spoločníkov − Eduard Kollár ml., Eduard Kollár st., Jaroslav Jurík a Jozef Gombarčík.

V súčasnosti firma spracúva na výrobu ročne 40 tisíc ton materiálovej suroviny. K spracúvaným surovinám patrí pozinkovaný plech, pozinkovaný plech farbený, hliníkový plech, hliníkový plech farbený, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech.

historia

Zamestnanci a zázemie

KJG aktuálne zamestnáva viac ako 350 zamestnancov. Centrála spoločnosti v Čachticiach v súčasnosti zaberá plochu 30 tisíc m2, po plánovanom rozšírení sa celková rozloha zvýši na 50 tisíc m2. Expedíciu tovaru k zákazníkom zabezpečuje firemná flotila nákladných áut i externá špedícia. Spoločnosť KJG prevádzkuje sieť veľkoskladov v piatich slovenských mestách (Bratislava, Čachtice, Nitra, Žilina, Banská Bystrica) a jeden zahraničný v Chorvátsku.

zamestnanci

Kvalita na prvom mieste

Pre KJG je najdôležitejším faktorom pri výrobe a službách kvalita. Dokazuje to aj množstvo certifikátov STN a ISO týkajúcich sa kvality a odolnosti produktov spoločnosti. Činiteľ kvality je okrem výrobného postupu podmienený aj vlastnosťami vstupných surovín. Z tohto dôvodu KJG spolupracuje prednostne s európskymi dodávateľmi s certifikovaným manažmentom kvality ISO 9001 a environmentálnym manažmentom ISO 14001. Spoločnosť sa zároveň aktívne podieľa na zlepšovaní celého klampiarskeho a stavebného odvetvia formou školení a seminárov pre svojich zákazníkov a obchodných partnerov. Spoločnosť je tiež čestným členom Cechu strechárov a pokrývačov na Slovensku.

Rešpekt k prírode

Ďalšou prioritou spoločnosti je minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie využívaním surovín bez obsahu škodlivých látok a ekologického baliaceho materiálu s možnosťou recyklácie.

Cieľom je, aby bola spoločnosť KJG vďaka stálej inovácii a zlepšovaniu kvality uznávanou značkou kvality s prvotriednym portfóliom produktov a služieb v oblasti výroby a predaja odkvapových systémov, ľahkej strešnej krytiny a klampiarskeho príslušenstva.

Ciele spoločnosti

Našim dlhodobým cieľom je, aby bola spoločnosť KJG vďaka stálej inovácii a zlepšovaniu kvality uznávanou značkou kvality s prvotriednym portfóliom produktov a služieb v oblasti výroby a predaja odkvapových systémov, ľahkej strešnej krytiny a klampiarskeho príslušenstva.

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie