Rýchly kontakt

Nové srdce KJG v delení hutného materiáluPo jedenástich rokoch neustáleho používania deliaceho zariadenia od firmy Bollina, sme sa rozhodli vymeniť „srdce“ spoločnosti KJG a.s. Deliaca linka s označením COMBINED LINE mm 1500 x 0,5-1,5 k nám dorazila po dvoch rokoch od objednania. Linka má široké spektrum možností, pozdĺžne delenie, priečne delenie, fóliovanie a taktiež plnoautomatickú výrobu tabúl.


Technické špecifikácie

Deliace zariadenie je dva krát rýchlejšie ako predchádzajúca linka, za hodinu dokáže nadeliť 10 tonový zvitok, čo robí 70 ton na zmenu a v prepočte je to 6 kamiónov pri dvojzmennej prevádzke. Na zariadení sa môže deliť materiál hrubý od 0,50 do 1,50 mm. Maximálna možná šírka zvitku je 1 550 mm, v spoločnosti využívame maximálne 1 250 mm - 1 330 mm.


Produkcia

Pozdĺžne delenie sa prednostne využíva na výrobné účely pre produkciu profilov, poprípade strešných doplnkov.

Priečne delenie sa používa na obchodné účely, pričom sa zvitok vloží do odvíjacieho zariadenia, nalepí sa fólia ak sa jedná o lakovaný plech a následne sa rozdelí na požadovanú hmotnosť poprípade šírku. 

Výroba tabúl nebola nikdy jednoduchšia ako predtým, prídavné zariadenie umožňuje presnú výrobu a bez poškriabania lakovaného materiálu. Môžete sa o tom presvedčiť vo videu nižšie.


Garancia QUALITY

Spoločnosť KJG je multimetalická spoločnosť, používame na spracovanie materiály vo vysokej kvalite. Vo svojom portfóliu máme sedem základných materiálov plus lakované plechy vo viac ako 40 farebných vyhotoveniach. Výhradní dodávatelia materiálov sú európske spoločnosti, ktoré spĺňajú všetky normy. To zaručuje vysokú kvalitu surovín a je predpokladom vysokých štandardov kvality KJG a.s.


Ďalšie novinky