Rýchly kontakt

Výroba a portfólio

Spoločnosť KJG patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku. Firma spracúva na výrobu ročne 40 tisíc ton materiálovej suroviny. K spracúvaným surovinám patrí pozinkovaný plech, pozinkovaný plech lakovaný, hliníkový plech, hliníkový plech lakovaný, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech. Čas od vstupu suroviny do výroby po finálny výrobok je v priemere 10 pracovných dní.

Okrem výroby odkvapového systému a ľahkej strešnej krytiny pod značkou KJG sa spoločnosť zaoberá aj obchodnou činnosťoua predajom hutných materiálov, strešných doplnkov, strojov a náradia zahraničných výrobcov vrátane profesionálneho poradenstva zákazníkom. Výrobná časť produkuje 5 tisíc kvalitných klampiarskych prvkov a obchodná časť ponúka ďalších 5 tisíc položiekmateriálov, náradia, doplnkov, spojovacieho materiálu a strojov.

SiLNÝ PARTNER PRE VAŠU STRECHU

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie